BitTorrent Sync

sync

Kulude kokkuhoid ja efektiivsus on alati olnud pikaajaliselt töötava eduloo valemiks. Klassileht ei ole mingisugune ärimudel vaid tegeleb puhtast entusiasmist ning loodab et maailm on homme parem koht kui täna ning meil on oma osa selles.
Klassileht jagab kõiki fotosid kodulehel vähendatud ja pakitud kujul, mis on sobilikud arvutiekraanilt vaatamiseks. Originaalpildid on sobilikud säilitamiseks ning printimiseks ning nende hoidmine internetis on väga mahukas ja kallis. Siiani sai kasutatud originaalfotode jagamiseks Dropboxi, kuid selle puuduseks oli piiratud maht ning kasutajakonto loomine. Samuti võib takistuseks olla ka lisaprogrammi installeerimise nõue, kuid ilma selleta ei saa kuidagi faile jagada.
Bittorrent Sync toimib samal põhimõttel nagu kõik torrentid – keskserver puudub ning faile jagatakse otse kasutajate vahel. Kui sul on midagi sellist mida sul ei ole, siis jagan mina sulle ka ja vastupidi. Mida rohkem on kasutajaid, seda kiirem on jagamine.
Klassileht jagab kõiki oma fotosid edaspidi läbi selle programmi ning nende piltide nägemiseks peab Sync endale alla tõmbama, ära installeerima ning kui installeerimise käigus küsitakse koodi, siis kasutada alljärgnevat (nähtav Klassilehe kasutajatele):

Protected content.

Kõik pildid on nähtavad selles kaustas nädala aja jooksul pärast Klassilehel avaldamist, siis tehakse ruum uute jaoks!

(448)

3 arvamust “BitTorrent Sync” kohta

  1. Täna tuli minu arvutisse uuendus, mis tuleb käsitsi kinnitada ning muudab veidi programmi välimust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.