Google Drive

Google-Drive

Nagu kevadel korraldatud küsitlus näitas, siis enamus oli huvitatud sellest, et Klassilehe pildid oleksid ka täissuuruses 24/7 kättesaadavad. Kodulehel seni olevad pildid on suurema küljepikkusega 2000 pikslit ning kokku pakitud pakitud kokku 85% peale, mis on võrdväärne kõikide FBs jagatud fotodega. Need sobivad aga ainult internetis kasutamiseks ning kui on soov neid välja printda, siis need ei ole enam sobilikud.
Nüüd on iga galerii pilt täissuuruses leitav Google Drive võrgukettalt, millele on ligipääs Klassilehe registreeritud kasutajatel. Kõikidele kasutajatele on loodud võimalus ligipääsuks, kuid automaatne juurdepääs on ainult Google konto omanikel (gmail.com), teised peavad endale juurdepääsu ise looma ning kui see on tehtud, siis andma endast märku. Juhendi, kuidas seda saab teha ning mismoodi pilte alla laadida, leiab alljärgnevast videost.

Iga postituse all paremal all nurgas on väike Google Drive ikoon google drive mis viib kohe õigesse kataloogi. Hetkel alles toimub see protsess ning eesmärgiks on valmis saada uue kooliaasta alguseks.

(785)

Üks arvamus “Google Drive” kohta

  1. Google Drive teenus on välja vahetatud Amazoni sarnase teenuse vastu. Õigesse kohta pääseb läbi postituse lõpus oleva ARHIIVI nupu vahendusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.