“Ilus oled, Virumaa!”


allikas: http://www.vkg.ee/virumaa/

2011. aastal toimus esimene VKG poolt korraltatud konkurss, kuhu oodati pilte Virumaast.
Sellel aastal toimub üritus peaaegu terve aasta jooksul – 20. veebruarist kuni 1. novembrini 2012. Tingimustega saab täpsemalt tutvuda SIIN

Kuna meil on sellest võistlusest palju lihtsam osa võtta kui teistel, sest asume ise Virumaal ning seega saame kõige paremad pildid alati endale. Miks siis mitte kasutada võimalust! Siin tuleb meeles pidada ainult paar lihtsat reeglit:

  • Punnitada ei maksa. Kui sa ikka tunned, et ei ole pildistamise päev, siis jäta fotoaparaat riiulisse. Seda tööd peab tegema kirega ning nägema vaeva. Niisama head pildid ei tule.
  • Võistlusele tasub saata ainult selliseid töid, mis on kordumatud. Kui sa teed pildi ning tead, et homme samas kohas saab teha täpselt samasuguse foto, siis see ei ole võistluseks sobiv töö. Pilt peab jäädvustama seda, mida inimesed igapäevaselt ei näe. Kindlasti peab jälgima ka seda, et fotot oleks võimalik seostada Virumaaga. See on kõige tähtsam!

Head osavõtmist. Minul eelmine aasta vedas, kuid kas ka sellel aastal näen midagi mis tasub pildistamist, seda ei tea kunagi ette!

(234)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.