Kiviõli I Keskkooli teated 03.04.2017

1.  Neljapäeval, 6. aprillil on meie koolis külas 18 koolijuhti Taanist.
 
2. Kolmapäeval, 5. aprillil kell 18.00 ootame  koos vanematega kooli tulevasi koolilapsi, kes soovivad alustada oma kooliteed Kiviõli I Keskkoolis 1. septembril 2017.
 
3. 10.-24. aprillini saab õpetajatele anda tagasisidet 360º tagasiside raames. Hoidke pilk peal oma e-postkastil – just sinna saate kirja palvega täita tagasisideankeet! Olge aktiivsed vastajad, vaid nii saavad õpetajad õppida ja parimatest parimaiks kujuneda!
 
4.Eesti Õpilasesinduste Liit otsib säravaid ja aktiivseid noori, kes rõõmuga panustavad kogukonna heaolusse, tehes vabatahtlikku tööd.
Kui Sinu sõber või tuttav on tegelenud vabatahtliku tööga, näiteks teeb suuri asju oma kodukohas, aitab vabal ajal kassipoegi päästa või on oma kooli õpilasesinduse hing, ning ta vääriks tunnustamist, siis anna temast meile teada, kirjutades vabas vormis 100-200-sõnaline kirjutis, kus Sa teda tutvustad ja tema vabatahtlikuks olemisest räägid.
Kirjutises peaksid leiduma ka vastused järgnevatele küsimustele:
Missugust vabatahtlikku tööd ta on teinud/teeb?
Kuidas on tema tegevus kaasa aidanud kogukonna/ühiskonna heaolule? 
Miks väärib just Sinu sõber tunnustust?
NB! Ole oma kirjutisega loominguline, kuna hinnatakse omapära! Saada oma kirjutis hiljemalt 1. maiks 2017 õhtuks Eesti Õpilasesinduste Liidu kultuurivaldkonna juhi e-mailile: maris.neeno@opilasliit.ee.

5. Kuna kooli kingituseks plaanitud 85 padjast on valmis 40 ringis, siis pikendame Padjaklubi lahtiolekut. Kõik, kes veel pole patja õmblemas käinud, seadke sammud 4. korruse õpilaste puhkeruumis asuvasse padjaklubisse, kus ootab õmblusmasin ja mõnus õmblemist soosiv meeleolu!

6. 19. aprillil algusega kell 17.00 kooli võimlas ÖÖKOSS! Osalema on oodatud 5.-12. klassi võitkonnad (2 tüdrukut + 2 poissi).  Osalema on oodatud õpetajate ja lapsevanemate võistkonnad. Toimuvad ka keskjooneviske ja vabaviske võistlused.
Registreeruda saab kuni 13. aprillini 11. klassi õpilase Marul Paisti juures või e-posti aadressil marul.paist@gmail.com.

7. MURE! Juba teist esmaspäeva on aulas jäetud välja lülitamata helitehnika, samuti on laiali juhtmed. Taoline käitumine ei ole sugugi heaperemehelik. Kui kellelgi on vaja kasutada aulat ja aulas olevat helitehnikat, siis palume selleks pöörduda kooli direktori poole. Tasub üle vaadata kooli kodukorra punkt 4: http://www.k1k.ee/dokid/KODUKORD.pdf
MUHEDAT NÄDALAT!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga