Kiviõli I Keskkooli teated 11.04.2016

slogo

1.      Täna peale 5. tundi, 13.20 tutvustavad kaks Jõhvi Gümnaasiumi noormeest aulas gümnaasiumiõpilastele oma praktilise töö raames asjalikku programmi, milles kutsuvad osalema ka meie kooli õpilasi.
2.      Kooli juurde paigaldatakse juurde rattahoidjaid!
3.      Meie koolis praktikal olnud Narva kolledži üliõpilased tänavad meeldiva kogemuse eest nii nendega tegelenud õpetajaid kui ka vahvaid õpilasi.
4.      Homme, 12. aprillil on meil külas 29 Pärnumaa koolide õpetajat, et vaadata, kuidas me siin vahvalt toimetame ja võtta eeskuju. Külastavad 6.-7. tundi.
5.      18. aprillil on meil külas 50 Tallinna Reaalkooli õpetajat, kes samuti tulevad meie kooli tegemistega tutvuma ning tunnevad eriti huvi meie lõimingukogemuste vastu.
6.      4.-15. aprillil osalevad meie kooli õppetöös õpilased Kiviõli Vene Kooli 9. klassist, et tutvuda kooli ja õpetajatega.
7.      Laulurõõm toimub 28. aprillil! Osalemiseks tuleb end registreerida SIIN
Registreerida saab kuni 15. aprillini!
8.      18.-22. aprillil on meie koolis Südamenädal. Väärtustame tervislikke eluviise.
9.      Südamenädala esimesel päeval korraldab 7. klass meie koolis nutivaba päeva. Hommikul, peale kogunemist aulas on võimalik oma nutiseadmed (telefonid, tahvelarvutid, sülearvutid) anda hoiule nutiseadmete lasteaeda. Hoiule andjate seas korraldatakse loosimine! Kes nutiseadmeid hoiule anda ei soovi, võiks sel päeval need hoopis koju jätta.
Sel päeval saab vajadusel helistada kooli kantseleist. Otsi vajalikud numbrid välja ja kirjuta üles.
10.  Nutivaba päeva raames ootame kooli lapsevanemaid rääkima oma nutivabast lapsepõlvest! Olete oodatud!
11.  Seoses nutivaba päevaga postitame siia ühe lingi 1-minuti loengule, milles Kristjan Port räägib istumisega seotud probleemidest.

12.  Aprillikuu Kuldvillak toimub 20. aprillil: 9.40 7.-9. klass ning 10.45 10.-12. klass

Kooli direktor palub joonistamishuvilistel kooli seintele kriidiga mitte joonistada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga