Klassilehe arutelud

Klassileht on siiani toiminud blogina, mis eeldab seda, et postitusi ei ole liiga palju ning igaüks neist on nagu omaette lugu.
Nüüd on aga olukord muutunud, kuna koguneb ka palju seda informatsiooni, mille edastamisel lubas Klassileht abiks olla ning puudutab poliitilisi arenguid. Need aga ei saa kindlasti domineerivateks, kuigi toovad endaga kaasa märkimisväärsel hulgal külastajaid. Et igaühele saaks sõna anda ning kaasa rääkida, mis muudab poliitika kujundamise igale inimesele võimalikuks (mitte ainult kirumise ja etteheidete vaid ka ettepanekute ja arutelude võimalus), sobiks foorum ideaalselt. Siiani on kõik arutelud laiali erinevatel isikukontodel või FB gruppides, kus ei leia isegi lehe administraator sobivat postitust üles. Siin on aga võimalik iga teema jaoks luua omaette postitus ning seda siis ka lahata.
Hetkel on foorum katsetamise faasis ning tahaks teada, kui töökindel ta on, nii et kui on probleeme, siis palun sellest teada anda.

Pikemad ja põhjalikumad seisukohavõtud saavad siiski eraldi postitustena kajastatud.

5 tundi tagasi kirjutas Samuel Golumb:
Kahju, et vallaleht (paberil) ilmub ainult kord kuus, sellised mõttevahetused ja seisukohtade tutvustamine vajavad kiiremat kajastamist. Loodan, et juuni numbris, siis ka järgmine volikogu toimunud, viitsivad võitlejad oma seisukohti laiemale ringile tutvustada.

Siin on tasuta võimalus, milleks pole vaja sul mingisugust kontot, puuduvad mahu ja ajapiirangud ning on ööpäevaringselt kättesaadav.

[bbp-forum-index]

(259)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.