Klassilehe galerii testimiseks valmis

Klassilehe peamiseks tegevuseks on olnud läbi aja, siiski fotode ja videode tegemine ning nende säilitamine, vaatamata nendele kõrvalepõigetele, mis me oleme teinud. Kuna fotode mahud on kasvanud ning ka külastajaid on rohkem kui varem, siis oli viimane aeg luua kiirem galerii, kus keegi ei pea piltide avanemise järele ootama. Kuni sügiseni on katsetamise järgus siis Klassilehe oma galerii. Siia on juba pandud üles enamus viimasel viiel aastal tehtud fotodest, kuid palju pilte on vaja veel läbi vaadata, et mida jätta ja mida kustutada. Lisada piltidele sildid ning keerata õigeks…  Sinule siis ongi väike palve – kasuta seda galeriid nii palju kui jaksad, et teada saada, kas see on piltide jagamiseks õige lahendus. Galerii viite leiad Klassilehe paremast menüüst või siis minnes aadressile:

galerii.klassileht.ee

Vana pildigalerii jääb ka alles, kuid arhiveerimiskeskkonnana. Seal saavad olema täissuuruses fotod, juhul kui kusagilt on vaja midagi taastada, või tahad piltidele väljatrükki teha. Ligipääs on piiratud küll parooliga, et koormust veidi vähendada, kuid toksides paroolireale sõna “Arhiiv”, pääseb ka edaspidi suurtele piltidele ligi. Vaatamiseks on galerii, siiski parem paik.

Uues galeriis on olemas ka slaidiesituse vaatamise võimalus, mis on kiirem ja mugavam, kui hiirega klõpsimine ning igal lehe värskendamisel kuvatakse paremale ülemisse nurka suvaline foto, mis on piltide lappamiseks kõige vahvam vahend, kuna viib sind tagasi nendesse aegadesse, mida sa ise ei pruugigi enam mäletada. Piltidel on ka kommenteerimise võimalus, kuid kuna me anonüümseid kommentaare ei salli, siis need on seotud sinu Facebooki kontoga ning iga kommentaari on võimalik ka oma FB lehel avaldada, et oma avastust sõpradega jagada.

(233)

Üks arvamus “Klassilehe galerii testimiseks valmis” kohta

  1. Idee oli küll hea, aga kahjuks pidi ürituse ära lõpetama. Kõik pildid leiab nüüd ja edaspidi Klassilehelt ning on nähtavad ainult sisselogitud kasutajatele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.