Klassilehe statistika

Klassilehel täitub novembris 50 000 külastust. Kuigi algselt oli see orienteeritud klassilastele ja nende vanematele, sugulastele ja sõpradele, siis tavaks on saanud see, et pärast iga üritust otsib kogu kool oma pilte ja videosid just Klassilehelt.

Tänasest on Klassilehel ka olemas eraldi lehekülg mille alt saab näha, palju on olnud kuus külastajaid ning mis märksõnade peale on siia jõutud. Olen pakkunud ka inimestele võimalust oma teateid siin avaldada, sest on näha, et päringud tulevad just siia lehele, kuid seda võimalust pole sisuliselt keegi kunagi kasutanud. Seni olen ma ise kuulutusi dubleerinud, juhul kui pean neid lastele oluliseks, tõenäoliselt aga suurem osa informatsiooni ei jõua kunagi minuni. Äkki see statistika avaldamine toob mõne ürituse teadande ka siia lehele, eks seda siis aeg näitab.

Statistika lugemisel tuleb kindlasti lähtuda kahest punktist – sõna ise (ka kirjutamisviis on oluline, sest paljud otsisid 1. septembrit millel punkti ja sõna vahel oli tühik, kuid osad inimesed sinna tühikut ei pannud) ja selle sõna otsimise aeg. Veebruaris on selleks sõbrapäev ja vastlad, oktoobris õpetajate päev jne. Selleks, et õige sündmus satuks õigesse punkti, tuleb just eelnevaga arvestada ning teadaanded tuleb võimalikult varakult valmis teha, et nad saaksid otsingumootoris võimalikult hea stardikoha. Näiteks läks Evelin Teppo uude kooli ning uued inimesed on hakanud tema taustauuringut tegema, sellepärast on ka tema edetabelis suhteliselt kõrgel kohal. Maidla valla päeva kohta otsitakse juulis toimumise aega ja kava ning augustis juba pilte ja videosid. Maidla Noortekeskuse sihtgrupp on noored, kes on nagunii arvutilembelised inimesed ning sellepärast on ka noortekeskus pea kogu aeg edetabelis.

Igatahes kes leiab nimekirjast märksõna, mille kohta on tal midagi öelda, siis kiri aadressile admin@klassileht.ee ja kui see on sobilik kuni 11. aastastele lastele, siis avaldame ära! Loomulikult võivad oma teateid saata ka kõik need, kelle märksõna ei ole lehel, kuid kes sooviksid oma märgi maha jätta.

STATISTIKA LEIAB MENÜÜPUNKTI “MEIST” ALT

(175)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.