Kohvikutepäeva ettevalmistused

Märtsi lõpp ja aprilli algus olid ettevalmistuste aeg 1. juuni kohvikutepäevaks. Lapsed said valida kuue erineva töötoa vahel:
• Rahvaste kohvik – valmistame erinevate rahvuste toite. Juhendajad: Rimma Narkeliunaite, Kaja Toikka.
• Mikside kohvik – otsitakse vastuseid MIKS-idele. Juhendajad: Ülle Lipp, Kaire Sulp, Lembit Alamets, Karin Pohla, Siim Kilki.
• Memme-taadi kohvik – teeme koos vanaemade ja vanaisadega vahva kohviku. Juhendajad: Olette Tammeoja, Külli Lahtmaa, Alice Aaviksoo.
• Õuduste kohvik – tegeletakse igasuguste „jubedate“ asjadega. Juhendajad: Aili Rohtla, Ülle Mähküll, Tiina Kilumets, Valentina Anger.
• Ilusa eesti keele kohvik – otsime üheskoos eesti keelest kunsti, muusikat, mängulisust ja põnevust. Juhendajad: Anu Vau, Kathriin Karus, Pilvi Kuurmann, Riina Saare, Jaanika Merirand.
• Hoolivuse kohvik – pööratakse tähelepanu inimese bioloogilisele ja sotsiaalsele jalajäljele ja juhitakse tähelepanu inimese eneseteadlikkusele. Tuuakse näiteid erinevatest toitumisvõimalustest ja nende mõjust inimese organismile ning kuidas selle kohta infot otsida. Vaatame inimarengu ajalugu ja seostame seda sotsiaalsete teemadega nagu hoolivus, suhtlemine endaga, sõpradega ja suuremas grupis. Juhendajad: Jüri Käosaar, Kristjan Lepp, Maria Uuetoa.

Seekord ei proovinud ma kõikidest asjadest osa saada vaid valisin enda jaoks ka ühe töötoa välja ja olin seal algusest lõpuni.

no images were found

oli see, mis sai kogu minu tähelepanu.

no images were found

.:ARHIIV:.

2 thoughts on “Kohvikutepäeva ettevalmistused

  1. Mul on hea meel oma “Ilusa eestikeele kohviku” meeskonnale teatada, et ma saan nendega liituda ka kohvikupäeval ning olla abiks ettevalmistuse juures!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga