Kooli arengukava

Maidla Kool on koostamas oma arengukava ning palub kõikidel lapsevanematel ja vallakodanikel arengukava loomisel kaasa lüüa. Kooli kodulehelt võib leida küsitluslehe või siis vastata küsimustele siinsamas Klassilehel ning vajutades “Submit” nuppu, salvestatakse vastused.

KÜSITLUSE TÄHTAEG ON MÖÖDAS!

Aita siis koolimaja veelgi paremaks luua!

(618)

5 thoughts on “Kooli arengukava

  1. Esimesed kaks vastust olid proovisisestused, et kõik ikka töötaks korralikult, sellepärast ei ole ka näha ka neid sissekandeid. Vastused on anonüümsed, kuid kui soovitakse oma nimega vastuseid siduda, siis võib selle viimase vastuse kasti kirjutada!

  2. Nagu ma hoolekogu protokollist lugesin, siis minu vastused olid ainukesed, mis lastevanemate poolt ära saadeti. Isegi hoolekogu liikmed ei viitsi sellest osa võtta- Väga masendav!

  3. Protokollis on kirjas järgnev: “Kooli direktor ei saanud ühtegi tagasisidet hoolekogu liikmete poolt küsitlusankeetide kohta.
    Virje Härm, Merit Männi ja Aita Kivistik (saatis õpetajate alt) saatsid, aga kohale pole jõudnud.
    Saadavad uuesti!” Lapsed õpivad juba koolis, et tuleb tekst korralikult läbi lugeda.

    1. Kahjuks ei loe välja kusagilt seda, et kõik hoolekogu liikmed oleksid asjast osa võtnud ja liigne kokkusattumus oleks see, et kolme inimese kirjad ei jõua kohale. Koolis õpitakse lugema, aga elu õpetab järeldusi tegema!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.