Lähme kinno!

Esmaspäeval, 13. juunil on soovijatel võimalus Rakveres vaadata filmi “HOP”.
Pilet koos sõiduga 3.50. Väljasõit Savalast 14.00 ja Maidlast 14.05. Kuna Rakvere ümbruses ja linnas samuti on hulganisti teeremonte, siis väljasõidu aeg muutub13.30 -ks!!!

Lustakas koguperekomöödia “Hop” on segu mängufilmist ja tipptasemel arvutianimatsioonist. LJ on Lihavõttejänese teismeline poeg, kes pole sugugi huvitatud oma isa ameti ülevõtmisest. Seetõttu võtab jänkupoiss kätte ja põgeneb Hollywoodi, et viia ellu oma suur unistus: saada trummariks, saada oma bänd ja võtta vastu sellega vältimatult kaasnev kuulsus.

Los Angelesse jõudes kohtub ta juhuslikult töötu logardi Frediga (James Marsden), kes talle oma autoga otsa sõidab. Vigastust teeseldes sunnib LJ Fredi endale peavarju andma. Seda otsust peab too aga kiirelt kahetsema, sest rokkstaari karjäärist unistav jänes on kõige hullem külaline, keda endale saada võiks. Asi muutub ainult hullemaks, kui kohale jõuavad Roosad Baretid, Lihavõttesaare sihikindel eriüksus, kellele on tehtud LJ iga hinna eest koju tagasi viia. Suured segadused ei lase end kaua oodata!

Filmi lavastas Tim Hill (“Alvin ja koopaoravad”), tootjaks on Chris Meledandri (“Mina, supervaras”). Osades James Marsden, Kaley Cuoco, Elizabeth Perkins, Gary Cole, David Hasselhoff jt.

Eestikeelsele versioonile andsid oma hääle Priit Võigemast, Tiit Sukk, Jaan Rekkor, Venno Loosaar, Tarmo Männard, Mihkel Raud, Anne Reemann, Erki Aule, Kerttu Aer jt. Dublaazhi rezhii Veiko Anvelt, eestikeelne versioon valmis stuudios ORBITAL VOX.

Kestus: 1h 36 min

(203)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.