Laulupeo DVD tellimus

Logo-VALGELaulupidu on selleks korraks läbi, kuid kes tahab seda meenutada, siis alates 15. juulist tuleb müüki kolmest DVD plaadist koosnev komplekt, mis koosneb kolmest plaadist: laulupeo 1. ja 2. kontsert ning tantsupeo etendus.

ERRi kodulehel saab seda komplekti eeltellida soodushinnaga 10.50 € + saatmiskulu.
Samas pakutakse kollektiivset eeltellimust, mis eeldaks vähemalt 10 kompleti tellimust ning hinnaks oleks siis 8.40 €. Kõik eelmiste laulupidude plaadid on müügil soodushinnaga 3 € tk.
Klassileht pakub võimaluse kollektiiv kokku panna, et soovijatel oleks võimalik plaadid võimalikult lihtsalt ja odavalt kätte saada. Kui saame 10 plaaditellimust täis, siis plaadi hinnaks kujuneb 8.40 €, kui ei, siis 10.50 €. Kõige odavam postikulu on 3.40 € ning see jagatakse tellijate vahel võrdselt ära.
Tellimus esitada aadressile uljam@teuli.net, postituse alla kommentaarireale või helistada telefonil 5257005. Tellimusi võtan vastu kuni 11. juuli õhtuni!

Allikas: ERR pood

(609)

3 thoughts on “Laulupeo DVD tellimus

  1. Tellimus on lukus, kuid kaks plaati on hetkel omanikuta ning kui keegi tunneb, et tahab neid endale saada, siis võtku ühendust.

      1. Kui Te olete ikka Lüganuse või Jõhvi kandi inimene, siis pole probleemi, kui jääte aga kaugemale, siis postiga saatmisega ei võidaks minu kaudu tellides midagi ning soovitan tellimuse ERR lehelt teha. Võtan ühendust, kui plaadid on lõpuks minu valduses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.