Leitud!

Tänasel udusel hommikul, seadis Klassileht sammud Maidla Põhikooli poole.
Rohkem kui kaks tundi hiljem, oli töö tehtud. Kooli jäi maha tosin prügikotti millest igaühel on küljes neljakohaline number:
6544, 6562, 6580, 6592,  6607, 6623, 6646,  6661, 6679,  6709, 6742, 6780

Tegemist on pildi numbritega, et mis pildiga lõpeb antud koti sisu. Seega kui sinu asja number on 6666, siis asub ta kotis 6679.

Kõik asjad on jagatud esemeteks ning leitavad SIIT galeriist.

Jaga seda infot ka teistega ning kui kellegi asjad ära tunned, siis anna omanikule või siis kooli sellest teada!

 

 

(431)

6 thoughts on “Leitud!

  1. Kui keegi märkab, et kampsun ei ole tegelikult kampsun vaid dressipluus, siis andku sellest veast teada. Sokke ja kindaid tunnen ma ära, aga endasi läheb müstiliseks…

  2. See kogus on nii suur sellepärast, et neid on lihtsalt kappi kogutud. Võimalik, et paljud ei teagi sellise kapi olemasolust. Mina olen kooliga seotud juba kolm aastat ning sain sellest kapist teada alles tänavu sügisel (tõsi kevadel jagati ka neid asju). Ma tegin koolile ettepaneku, selles osas midagi ette võtta, et leitud asjad ka õigeaegselt omaniku leiaksid. Nüüd on probleem ainult selles, et kui kui sinna kappi midagi pannakse või võetakse, siis peaks sellest kuidagi ka kohe teada andma ning sel juhul hakkaks jooksma aastane hoidmisaeg. Praegu võib seal leida arvatavasti asju, mis on olnud koolis juba rohkem kui aasta. Loodetavasti leiavad mõningad asjad omaniku, kuid tõenäosus on väike…

  3. Selle jutu juurde sobib hästi see 2009. aasta jutt, et kui midagi on kadunud, siis tasub õpetaja poole pöörduda https://klassileht.ee/kadunud-asjad/ See kehtib ka tänapäeval!

  4. Nüüd on enam kui kaks kuud sellest möödas, kui ma tegin ettepaneku koolil hakata asjaga tegelema. Käisin välja oma versiooni ning pakkusin välja võimalused… Mida aga siiani ei ole, on vastus, mis tähendab seda, et koolil ei ole isegi mitte huvi probleemiga tegeleda. Kahju küll!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.