Meist

Klassileht toob teieni kõik selle, mis teeb meid targemaks. See on õppeklass maailmas mis on täis avastamisi ning selleks, et avastaisrõõm ei kaoks jätab Klassileht selle meelde.
Klassileht on loodud minu nelja uudisimuliku ning õpihimulise lapse teekonda täiskasvanu ikka jälgides ning kui meie teed ristuvad, siis leiad ka ennast sellelt leheküljelt.

Kogu säilitatud materjal ei ole mõeldud terve maailmaga jagamiseks ning nendele sissekannetele ligipääsemiseks tuleb ennast autoriseerida. Kasutajakonto saamiseks võta meiega ühendust.

Klassilehe autorid:

Uljam Teuli
uljam@klassileht.ee
tel: 5257005
IBAN: EE381010022082410000

Karmen Tõnnisson
karmen@klassileht.ee

Kai Teuli
kai@klassileht.ee
tel: 5257007

Madis Uljam Teuli
madis@klassileht.ee
tel: 5222430

Madli Liis Teuli
liis@klassileht.ee
tel: 55621012

Tiina Heinla
tiina@klassileht.ee

Kristiina Poljakov
kristiina@klassileht.ee

Kiviõli I Keskkool
kik@klassileht.ee
tel: 3374060

Meie mälestusi aitavad hoida:

zone amazondrive Vimeo

(1823)

Üks arvamus “Meist” kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga