Muudatused Klassilehel

2014-07-24 10.38.18Klassilehe pajas on jällegi mõned mõtted valmis podisenud, mis nüüd katsetamist leiavad. Foorum sellisel kujul nagu ta siin oli, ei olnud mugav kasutada ning viimasel ajal ei töötanud ka nagu oleks tahtnud seda töötamas näha.
Nüüd tehtud muudatus on kõige suurem alates sellest ajast, kui Klassileht oma nime all tööle hakkas, sest kaob ära võimalus lehte blogina lugeda. Kuna inimesed jõuavad siia nagunii enamasti sotsiaalvõrgude linkide kaudu, siis tegelikkuses ei ole sellist kronoloogilist järjekorda üldse vaja, sest kõik ei taha kõike lugeda.
Klassilehel on hetkel kõik postitused jagatud viide kategooriasse: uudised (kus on kõik kuulutused ja teadaanded), Jutulinnud, Suslikud, Särasilmad ning Poliitika. Valides endale sobiva teema, kuvatakse kõik selle teemaga seotud sissekanded kronoloogilises järjekorras – teisi teemasid ei kuvata. Privaatsustingimused ei ole muutunud ning kõik Maidla Kooli fotodega seotud teemad on nähtavad ainult sisselogitud kasutajatele.
Tänu sellele teemade jagamisele saab Klassileht endale staatilise esilehe, milles kuvatakse kõige hetkel kõige olulisem informatsioon.
Vaatame, kuidas see uus süsteem tööle hakkab ning omaks võetakse ning kindlasti muutub enne kooliaasta algust veel nii mõndagi, kuid arvestades hetkel erinevate teemade hulka ning erinevaid huvigruppe, on see kõige mõistlikum lahendus viia inimesteni just need teemad, mis teda kõige enam huvitavad. Kindlasti tulevad tagasi ka märksõnad ning ka otsing aitab vajalike sissekannete hulgast leida just see õige!

(221)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.