Rahulolematus ja vastuseta küsimused

Tulin just ameeriklaste koolituselt, kus tutvustati võimalusi liikuda jälgi jätmata ning mismoodi siis ikkagi neid jälgi avastada ning jälitada. Sellel nädalal oli kaks väga häirivat juhtumit, millest ühe kohta sain vastuseks riigiteataja lingi ning teisele ei reageeritud üldse. Tulemusi ei olnud ja jälgi ei jäänud. Nagu oleksid rätid ümber jalgade.
Kolme kuuga, ei ole ma kooli direktorist kuulnud mitte kui midagi, pole näinud, et koolis oleks midagi paremuse poole muutunud. Väljapoole kooli on näha ainult seda, et pidevalt on internet täis töökuulutusi. Kas see on hea? Minu arvates ei ole hea, kui direktor arvab, et siis on kõik korras kui keegi sellest midagi ei tea, ma arvan, et asjad peavad olema eriliselt halvasti, kui koolist pole kolm kuud midagi kuulda olnud. Äkki ma olin sügisel liiga rutakas, kui ütlesin: “Minu arvates on koolil uue direktoriga vedanud…”  Järgmise kuu jooksul saab teada.

Kui kellelgi on midagi teada anda, mida tasuks uurida, siis aadress uljam@teuli.net on endiselt avatud ning informaatori nime ma ei avalda!

(210)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.