Kuidas mustlasnõid Hansu pussitas ja Grete 112 helistas

“Kõigepealt valisime välja kolm põhielementi, mida tahtsime, et meie muinasjutuline näidend sisaldaks: tegevuspaik, kangelased ja kurikael,” rääkis meie 10. lennu osaleja Oskar sellest, kuidas ta meie Kiviõli suvekoolis tegi koos lastega näidendit. Õpilased hakkasid järjest pakkuma, kuidas võiks lugu areneda ja Oskar pani samal ajal selle kõik kiiresti paberile kirja.

“See võttis meil kena poolteist tundi aega, aga ma pole ammu nõnda palju naernud ja lastel oli väga lõbus. See oli nende poolt tõeline ühislooming. Kõik said mingi oma mõtte lisada ja juttu loomisse kaasa aidata. Juba alguses ütlesid nad, et tahavad teha lugu kus klassikalisele muinasjutule oleks mingi imelik kiiks sisse pandud. Kogu lavakujundus ja kostüümide valik ja grimm oli samuti õpilaste ühisloomingu tulem ning väga palju kasu oli kooli keldrist leitud kastidest, kust leidsime igasugu pudipadi. Just protsess oli kogu selle kahe nädala jooksul kõige toredam ja ma loodan, et kõigil oli sama tore kui minul.”

ALLIKAS: Noored Kooli FB

no images were found

.:ARHIIV:.

2 thoughts on “Kuidas mustlasnõid Hansu pussitas ja Grete 112 helistas

  1. Väike vigadeparandus võtab selle video pooleks tunniks maha nii et tule natukene hiljem tagasi, kui sa seda videot ei näe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga