Sildiarhiiv: Betra Eskor

Kiviõli I Keskkooli teated 06.11.2017

1.      4.-5. klasside Dumle rahvastepallivõistlustel Jõhvis saavutasid meie kooli tüdrukud 2. koha! Betra Eskor, Karneliita Heinjärv, Carolina Laasner, Melani Mägi, Džennifer Ruzanova, Stefani Nikolajeva, Eva Lotta Kuusmik, Mia-Arabella Tüür – kiitus teile!
 
2.      Kolmapäeval, 8. novembril külastavad meie kooli Türi valla õpetajad.
 
3.      Esmaspäeval, 13. novembril on meil külas Tartu Kutsehariuskeskuse õpetajad.
 
4.      6.-10. novembrini toimub üle-eestiline noorsootöö nädal. Selle nädala raames avatakse päris mitu vahvat noortetuba:



 
Olge kohal ja vaadake, mida põnevat tehakse nii sel päeval kui ka edaspidi!
 
5.      13. novembril ootab KRR (Kiviõli Rahva Ringhääling) Seikluskeskusesse noori alates 14. eluaastast.
INFO KRRilt: 
Ootame oma meeskonda palju uusi inimesi, kes tegeleks erinevates valdkondades ning loodame leida palju uusi teemasid, formaate ja ideid, kuidas oma kodukanti veelgi tõhusamalt ja ägedamalt kajastada!

Üritusel soovime näha just TEID – äsjaloodud Lüganuse valla aktiivseid noori, kes tahaksid olla piirkonna noorte häälekandjad kui ka neid, kes tahavad kaasa rääkida ning arutleda meie piirkonna info vahendamise teemal.
KUIDAS OSALEDA?
– Eelregistreeri ennast 8. novembriks: bit.ly/ajuKRRagin
KUIDAS KOHALE SAADA?
– Registreerimisankeedis märgi ära bussipeatus, kust soovid peale tulla ning buss sõidutab sind üritusele kui ka koju tagasi.
 
Mõnusat koolinädalat!

(55)

Kiviõli I Keskkooli teated 30.05.2016

slogo
1. Autaguse Noorte Mängude algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas meie kooli 3. klassi võistkond II koha!
Poiste palliviskes saavutas Edvin Molotov II koha (tulemus 39.76)
Tüdrukute kaugushüppes sai Betra Eskor III koha (tulemus 3.33) ja 60m jooksus 4. koha.
Poiste teatejooksus 4x250m savutasid III koha Tanel Maalma, Ragnar Strauch, Edvin Molotov, Gerd Jalasto
 
4.-5. klasside võistkond, kuhu kuulus ka üks 3. klassi õpilane, saavutas III koha.
Palliviskes sai II koha Aleks-Mark Toomsalu (tulemus 51.20)
Poiste teatejooksus 4x250m I KOHT! Valeri Vilkel, Aleks-Mark Toomsalu, Germo Nurme, Roland Kardava.
 
2. Ida-Virumaa minikorvpalli liiga U11 võistlustel saavutas meie kooli võistkond koosseisus Tanel Maalma, Jan Henrik Sternhof, Robin Hindre ja Kristjan Koppelman
I koha!
Meiko Lindeberg, Ranno Isküll, Martin Lahe ja Kaspar Kaukes saavutasid III koha!
 
3. 30. ja 31. mail ettevalmistus kohvikutepäevaks, 1. juunil algab kohvikutepäev kell 15.00.
 

4. 2. juunil võtame kokku kohvikutepäeva ning seejärel ronime tuhamäele. Iga kohvik lepib koolituleku aja oma õpilastega ise kokku, Aulas saab koolipere kokku kell 11.30 ja iga kohvik annab tagasisidet oma kohviku töö õnnestumisest.

5. 3. juunil kell 10.00 selle kooliaasta lõpuaktus.

(16)