Sildiarhiiv: Jan Henrik Sternhof

Kiviõli I Keskkooli teated 05.12.2016

logo-fix

1. Eesti Koolispordi Liidu ja Sportlandi korvapllivõistluste Ida-Virumaa turniiril saavutasid meie kooli 4.-5. klassi ning 6.-7. klassi poisid I koha!
 
4.-5. klassi võistkond: Kaspar Kaukes, Meiko Lindeberg, Kristjan Koppelan, Jan Henrik Sternhof.
 
6.-7. klassi võistkond: Jarek Uustal, Sten Lillipuu, Karl Kajala, Siim Vernik.
 
2. 7. klassi õpilased Cärol Soppe ja Ingrid Harlamov paluvad oma loovtöö raames kõigil õpilastel vastata novembrikuist liikumispausi puudutavale küsimustikule.
 
Liikumispausi ankeet 4.-8. klassile: http://bit.ly/liikumispaus4-8klass
 
Liikumispausi ankeet 9.-12. klassile: http://bit.ly/liikumispaus9-12klass
 
Küsitluse lingid leiab ka kooli kodulehelt!
 
3. 2. detsembri projektipäeva tagasiside andmiseks palume selle nädala jooksul täita ankeedi, mille lingid kooli kodulehel:
 
4.-9. klassi ankeet: http://bit.ly/jõuluootus4-9klass
 
10.-12. klassi ankeet: http://bit.ly/jõuluootus10-12klass
 
õpetajate ankeet: http://bit.ly/jõuluootusõpetajad
 
4. Suur tänu kõigile, kes 2. detsembril töötube läbi viisid, abistasid ja osalesid!
 
5. Kolmapäeval, 7. detsembril kell 10.15 aulas jõulukontserdi proov!
 
6. 12.-16. detsembril SUSSINÄDAL! Otsige välja vahvad sussid-sokid-mütsid ja olge valmis „jõulustuma“J
 
7. Kooli maskoti ideede pakkumise tähtaega pikendatakse kuni 22. detsembrini!
 
8. TOIT POLE MÄNGUASI! Eelmisel nädalal, kui sööklas pakuti õuna, oli garderoobides õuntega „jalgpalli mängitud“ või neid vastu seinu visatud. Samuti oli päris palju õunu prügikastides. Kui sa ei soovi õuna kohe süüa, pane see kotti, anna sõbrale või jäta sööklasse neile, kes väga õuna armastavad.

(33)

Kiviõli I Keskkooli teated 30.05.2016

slogo
1. Autaguse Noorte Mängude algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas meie kooli 3. klassi võistkond II koha!
Poiste palliviskes saavutas Edvin Molotov II koha (tulemus 39.76)
Tüdrukute kaugushüppes sai Betra Eskor III koha (tulemus 3.33) ja 60m jooksus 4. koha.
Poiste teatejooksus 4x250m savutasid III koha Tanel Maalma, Ragnar Strauch, Edvin Molotov, Gerd Jalasto
 
4.-5. klasside võistkond, kuhu kuulus ka üks 3. klassi õpilane, saavutas III koha.
Palliviskes sai II koha Aleks-Mark Toomsalu (tulemus 51.20)
Poiste teatejooksus 4x250m I KOHT! Valeri Vilkel, Aleks-Mark Toomsalu, Germo Nurme, Roland Kardava.
 
2. Ida-Virumaa minikorvpalli liiga U11 võistlustel saavutas meie kooli võistkond koosseisus Tanel Maalma, Jan Henrik Sternhof, Robin Hindre ja Kristjan Koppelman
I koha!
Meiko Lindeberg, Ranno Isküll, Martin Lahe ja Kaspar Kaukes saavutasid III koha!
 
3. 30. ja 31. mail ettevalmistus kohvikutepäevaks, 1. juunil algab kohvikutepäev kell 15.00.
 

4. 2. juunil võtame kokku kohvikutepäeva ning seejärel ronime tuhamäele. Iga kohvik lepib koolituleku aja oma õpilastega ise kokku, Aulas saab koolipere kokku kell 11.30 ja iga kohvik annab tagasisidet oma kohviku töö õnnestumisest.

5. 3. juunil kell 10.00 selle kooliaasta lõpuaktus.

(16)