Täname õpetaja Tiina Heinlat!

diplom

Minu ettepanek anda Maidla Kooli õpilastele võimalus harida ennast neid huvitavates valdkondades, pakkudes lisalugemist ning enesetäiendamise võimalust, jõudis Lüganuse Keskkooli ajalooõpetaja Tiina Heinla kõrvu, kes pakkus Madis Uljam Teulile võimaluse võtta osa XXIV Üleriigilise ajaloo-olümpiaadi I voorust, kus ta saavutas eestikeelses arvestuses 5.-6. koha.
Täname õpetajat, kes ei pidanud paljuks ka laupäevasel päeval oma õpilastega tegeleda ning Maidla Kooli ajaloo õpetajale on siin mõtlemiskoht, millele ma pöörasin juba aasta tagasi tähelepanu, kuid midagi pole muutunud!

Uljam Teuli

1 thought on “Täname õpetaja Tiina Heinlat!

  1. Need inimesed, kes käivad ringi ja räägivad, et ma ajan mingisugust isiklikku asja, eksivad täielikult. Probleem on selles, et algklassidest ülespoole ei toimuks nagu mingisuguseid võistluseid peale spordivõistluste, sest kedagi kuhugi ei saadeta. Mulle isiklikult pole keegi rääkima tulnud, kuid väidetavalt “ei ole kedagi saata, sest tase on madal”. Tegelik probleem peitub aga hoopis mujal nagu õpetaja Heinla ja õpetaja Haljaste veenvalt tõestasid. Kui eelmine aasta oli mul piisavalt tegemist, et koolile korralik direktor saada, siis nüüd sellel aastal on rõhk õpetajatel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga