Mängunurk: The Long Dark

Talv on tulemas ja selleks peab ennast korralikult ette valmistama. Hinterland Studio on selleks puhuks välja andnud simulatsiooniprogrammi millega saab ennast suurepäraselt vormi ajada – The Long Dark.
Tegemist ei ole mitte lõpliku tootega vaid nö varajase väljalaskega, kus mängu müüakse sellepärast, et oma arendustööd rahastada. Enamasti on soovitatud, et ei maksa Early Access mänge osta, sest kunagi ei tea, mis sealt välja tuleb, kuid vahel võib ka riskida. Olles ka ise selle mängu omanik ning toetudes enam kui 9000 positiivsele hinnangule võin öelda, et see on väga tore ajaviide. Kindlasti tasub lugeda ka negatiivseid hinnanguid, sest äkki on nende hulgas just midagi sellist, mis sulle kindlasti ei meeldi, kuid ära ei tasu unustada ka seda, et mäng ei ole veel valmis vaid alles arendamisjärgus.
Kampaania korras pakub Steam sellele mängule kuni 16. novembrini 40% allahindlust ning tahab selle eest 11.99 € saada, kuid see ei ole esimene ega kindlasti ka viimane allahindlus.
Väga hea ülevaate tegi Rein Zobel saatest “Puhata ja mängida” ning jagas oma lugu ka teistega. Milline saab olema sinu lugu?

STEAM: teulid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga