Toetus Maidla Koolile

tool

2015. aastal tähistab Maidla Kool 90. aasta möödumist eestikeelse hariduse andmise algusest. Seoses juubeliüritusega, tahab kool endale saada saali uusi toole, millel oleks võimalik saabuvaid külalisi väärikalt vastu võtta. Kui Sul on võimalik Maidla Kooli rahaliselt toetada uute toolide ostmiseks, siis kõik toetused on teretulnud!

Pangarekvisiidid:
Lüganuse Vallavalitsus
EE111010552019920004
Selgitusse palun lisada märksõna: TOOLID

3 thoughts on “Toetus Maidla Koolile

 1. Sai ka väikene annetus tehtud. Tervet tooli selle ees küll ei saa, kuid kuna ma nagunii üritustel seisan rohkem oma fotograafia huvi tõttu püsti, siis see kes teise poole veel juurde paneb, saab minu tooli endale 🙂

 2. Maidla Kooli tänu:

  Olgu abi suur või väike, Maidla Kool tänab kõiki, kes toetasid „Toolide projekti“! Kõik toetajad, tulge vaadake, istuge, pakume tassikese teed või kohvi!
  Täname toetajaid:

  Lüganuse Vallavalitsus
  Marja-Liisa Veiser
  E.K Partner Grupp OÜ
  Meelike Abroi
  Heidi Pabor
  Helina Haljaste
  Urmas Välba
  Pille Kekki
  Merike Koppel
  Karmen Tõnnisson
  Rita Vanari
  Eerika Varemäe
  Evely Press
  Michelle Raag
  Marja-Liisa Rebase
  Monica Männistu

  1. Kurb näha, et siin on nii palju nimesid puudu, kes on kõlava häälega lubanud Maidla Kooli eest seista, kuid ei leia võimalust toetada seda!
   2/3 toetajatest on oma maja inimesed. See näitab pühendumust! Mul on väga piinlik nende enam kui 50 inimese pärast, kes üleskutset jagasid ning ei leidnud võimalust kaasa lüüa. Selline kogukond ei saagi midagi nõuda, kui ise ei panusta!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga