Ühisost

Sellest on juba kõik ammu aru saanud, et eesti ärimehed tahavad ratsa rikkaks saada ning lisavad kaubale meeletuid juurdehindluseid. Viimane ost, mille ma UK-st tegin läks mul maksma 9.90 £ ja samal ajal müüdi kodumaal seda toodet 82 €-ga!!! Seega, ükskõik kui suur patrioot ma ka ei oleks, keeldun ma liigkasuvõtjaid nuumamast.

Kuigi suvi on alles algamas, ei tähenda see seda, et sügisele pole vaja mõelda. Kui sa mõtled samamoodi, et raha kokkuhoid ei teeks paha ning vajad uusi spordiriideid endale või lastele, siis kutsun üles ühisostuks. Juunikuus sain oma esimese tellimuse Sports Direct kauplusest ning tellitud sai igasuguseid asju kokku 127 € eest ning kogu saadetud kraam on täiesti korralik, nii et nüüd julgen seda kohta ka teistele soovitada. Suurustega tuleb küll veidi arvestada, sest seal jagatud vanuse järgi suurused ei ole kõigile ühised. 11-12 aastasele mõeldud särk sobib suurepäraselt pikkusele 160 cm. Näited on mul olemas, nii et kui keegi tahab võrdluseid näha, siis see on võimalik.
Uus postipakk on plaanis kokku panna 1. augustil ning siis jõuab kaup ilusti enne 1. septembrit kohale ning kui midagi ei sobi, siis on aega veel otsida. Ühistellimuse eesmärk on postikulud omavahel ära jagada. Postikulud on Eestisse 14.99 £ (üks nael on 80 senti) ning  see jaguneks võrdselt kõigi tellijate vahel, olenemata kauba kogusest. Kuna erinevatel kuupäevadel on erinevad allahindlused, siis tuleks ostukorv kokku panna just 1. augustil.

Parim lahendus ostu kordineerimiseks on Skype (kontakt ubteuli), kuid huvi korral on võimalik saata asju ajada ka meili teel, selleks sai loodud meilist ning kui soovid sellest osa võtta, siis saada kiri aadressile uljam@teuli.net ning ma lisan sind meilisti.

ÜHISOSTUST SAAB OSA VÕTTA KUNI 20 INIMEST!

KÕIK TELLIMUSEST OSAVÕTJAD SAAVAD OMA TELLIMUSE ESITADA SIIN

(3199)

10 thoughts on “Ühisost

  1. Praegu on oma võimalikust osalemisest koos minuga märku andnud 4 inimest, mis teeb postikuluks juba 5 eurot! Mida rohkem meid on, seda odavamalt saame kauba kätte!

  2. Tuletan asjaosalistele meelde, et viimane nädal läks käima. Niipalju kui mina vaatasin kirjapandud asju, siis kõik on odavamaks läinud kui alguses olid ning paar asja on ka juba poest otsa saanud. Nii et vaadake oma asjad üle, et järgmise nädala teisipäeval saab kauba ära tellida.

  3. Tellimus tehtud. Postikulu on 2,57 €
    Kui kaup käes, siis võtan igaühega personaalselt ühendust ja lepin kokku, kuidas asjad kätte saab. Kokku tuli 442 € arve ning vaja on jagada ära 69 asja 🙂

  4. Hea uudis on see, et kui enne oli postikulu 14.99 £ siis nüüd on meid viidud Soomega ühele tasemele ning kauba saab kätte 9.99 £ eest!
    Uus tellimus tuleb tõenäoliselt detsembri alguses. Mingisugust propagandat ma enam tegema ei hakka, igaüks kes tahab osa võtta, leiab mu ise üles.

    1. See rong on selleks korraks kahjuks läinud. Mul on olemas Sinu meiliaadress ning kui peaks järgmine tellimiskord olema, siis pean meeles ning võtan ühendust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.